友情链接: 今日新闻 新闻头条 百姓故事 通辽市新闻网 澳门赌场网址 澳门赌场网站 澳门赌场平台 澳门赌场游戏 澳门赌场登陆 澳门赌场棋牌 澳门赌场电子 澳门赌场攻略 澳门赌场网投 澳门赌场代理 澳门赌场真人 澳门赌场21点 澳门赌场赌城 澳门赌场体彩 澳门赌场玩法 澳门赌场论坛 澳门赌场技巧 澳门赌场信誉 澳门赌场体育 澳门赌场入口 澳门赌场试玩 澳门赌场集团 澳门赌场彩票 澳门赌场快3 澳门赌场代理网 澳门赌场百家乐 澳门赌场龙虎斗 澳门赌场现金网 澳门赌场炸金花 澳门赌场老虎机 澳门赌场客户端 澳门赌场移动版 澳门赌场手机版 澳门赌场官方网 澳门赌场娱乐场 澳门赌场娱乐网 澳门赌场游艺场 澳门赌场二八杠 澳门赌场新版本 澳门赌场国际城 澳门赌场十三水 澳门赌场BB视讯 澳门赌场送彩金 澳门赌场捕鱼王 澳门赌场送体验金 澳门赌场官方网址 澳门赌场手机APP 澳门赌场官网APP 澳门赌场娱乐官网 澳门赌场线上注册
.: Ekin Organizasyon :.
EKN CTY BALO SALONU

Düün Mekan Seçimi
Düün mekan seçimi düününüzün hazrlk sürecinin temeli ve belki de en önemli adm. Düün mekan seçiminizi kolaylatracak ipuçlar ise bu yazmzda

Bir düünde aslnda her ey sizin inisiyatifinizde gidiyor gibi görünüyor. Yaptnz seçimler, renkler, tarzlar... Ancak bu süreçte kendi isteklerinizden daha fazlasn göz önünde bulundurmanz gerektirecek bir ey var: düün mekan! Ne de olsa, tüm ailenizin ve arkadalarnzn bir araya gelip bu mutlu gününüzü paylaaca bir yer bulmaya çalyorsunuz.

Ancak mükemmel düün mekann bulmak hiç kolay deil. Çarpc bir kr bahçesi, k bir balo salonu, rahat bir restoran veya sakin bir plaj alan... Hangi tarzda düün mekan aryorsanz arayn seçim yapabileceiniz çok fazla seçenek var. Seçenekler arasnda kaybolmamak adna bu önerilere kulak vermenizde fayda var.

Düün Organizasyonu Yapan Kiilerle Görüün
lk önce bir düün organizatörüyle görümenizi öneriyoruz. Hem de bunu düün mekan bakmaya balamadan yapmalsnz. Deneyimli bir düün organizatörü sizinle beklentileriniz hakknda konuurken sizin ne istediinizi detaylaryla ortaya çkarr ve en doru önerileri sunar. Düün organizatörleri hayalini kurduunuz düün mekannn gerektirdii ihtiyaçlar, zaman ve öeleri çok iyi bilirler. O mekan esiz klmak için yaratc bir yol varsa en iyi düün organizatörünüz bilir!

Vizyonunuza Uygun Bir Mekan Seçin
Seçtiiniz düün mekannz kendi estetik algnza uygun olmas önemli. Örnein, modern bir düün planlyorsanz sanat galerileri, modern ve minimal tasarml restoranlar sizin için doru tercih olabilir. Ancak modern bir düün yerine daha doal bir düün hayal ediyorsanz parklar, arka bahçeler gibi açk hava mekanlar istediiniz etkiyi yaratacaktr. Temanzla uyum içinde bir mekan seçmek düününüzün düün mekannzla uyumunu pekitirecektir.
 

Misafir Listenizi Bilin
Düün mekan bakmaya balamadan önce düününüze davet edeceiniz kii saysn bilmek sizin için büyük bir kolaylk salayacak ve olas aksiliklerin önüne geçecektir. Eer düün mekannzn kapasitesinden daha fazla kiiyi düününüze davet ederseniz ya da davetinize düündüünüzden daha fazla konuk olumlu cevap verirse zor durumda kalabilirsiniz. Evlilik hazrl yapan çiftler genellikle davetli saysnn çok daha az olacan düünür ancak aileler iin içine girince davetli says ç gibi büyüyecektir. Bu nedenle davetli saynz belirlerken ailenizle de iletiim halinde kalarak davetli saynz net bir ekilde belirlemeye çaln. Davetli saynzn düün bütçenizi etkileyeceini de unutmayn. Düün mekan seçiminizi ve bütçenizi en çok etkileyecek faktör davetli saynza baldr.
 

Bütçenizi hatrlayn
Düün mekanyla anlanca düün masraflarnz ne yazk ki bitmiyor. Eer düününüz yemekli olacaksa oteller gibi kendi yemek servisleri olan düün mekanlar tabak bana, yani kii saysna göre ücret talep edeceklerdir. Ayrca dekor ve süslemeler de maliyeti artracak. Toplam bütçenizin ne kadar olduunu net bir ekilde belirleyin. Düün mekan, ikram edilecek menüler, dekorasyon ve süslemenin ne kadar maliyeti olduunu net bir ekilde örenin. Eer bütçenizin çok üstüne çkarsanz seçeneklerinizi yeniden deerlendirebilir ve daha uygun fiyatl düün mekanlarna veya menülere yönelebilirsiniz. Düününüzle ilgili önceliklerinizi belirleyin ve bütçenizi öncelikleriniz dorultusunda kategorilere ayrn. 

Konuklarnzn Deneyimini Düünün
Eer düününüze ehir dndan çok sayda misafir davet edecekseniz ya da düününüzü yaadnz yerden baka bir ehirde yapmay planlyorsanz düününüzü bir otelde ya da otele yakn bir düün mekannda yapmay tercih edebilirsiniz. Ayrca konuklarnzn konaklayaca otelde rahat etmeleri de önemli, bu nedenle konaklama salayacanz misafirlerinizin kalacaklar odalar konusunda titiz davrann. 

Dahil Olanlar Düünün
Anlatnz düün mekannn hangi hizmetleri verdiinden ve düün paketlerine hangi hizmetlerin dahil olduundan ve fiyatlarndan emin olun. Eer düün mekannza kendi düün organizasyon firmanz, düün fotorafçnz, dekorunuzu getirecekseniz de toplam bütçeyi kategoriler halinde hesaplayn. Ayrca düün mekannzn salad masa, sandalye, masa örtüsü, dekor gibi pakete dahil olan hizmetlerin düün konseptinize ve zevkinize uygun olduundan emin olun. Aksi takdirde bunlar kiralamak için ayr bir irkete para ödemek durumunda kalabilirsiniz. 

Son olarak unutmayn ki önemli olan sizin ne istediiniz. Düün mekannz seçerken en popüler ya da en çok tercih edilen mekan deil sizi ve einizi yanstan mekan seçmelisiniz.

Sizin için en idea salon bizce EKN CITY BALO SALONU

500 ve 750 kiilik kolonsuz, açlr kapanr tavan özelliine sahip, yamur korkusu olmadan kr düünlerini yapabileceiniz,
farkl konseptlerdeki salonumuzda istediiniz bütçeye göre hazrlanan menülerimiz ile hizmetinizdeyiz...
Yllarn EKN ORGANZASYON tecrübesini hissettirmek için sizinleyiz..